אחסון אתרים

  

 


 

 

 

אחסון אתרים כבסיס לקידום אתרים

 

ידוע לכל ילד שמבין חצי דבר באינטרנט כי ללא אחסון אתרים, היינו ללא קישור בין האתר לבין רשת האינטרנט לא תתקיים תקשורת ולא ניתן יהיה להעלות את האתרלרשת. יחד עם זאת,מעט מאוד אנשים מודעים לקשר ההדוק בין אחסון אתרים לבין קידום אתרים ובעידן בו שיחת היום היא קידום אתרים במנועי חיפוש, חשוב מאוד לדעת כי קידום אתרים במנועי החיפוש לא מתחיל ונגמר בקמפיינים ממומנים, חילופי קישורים וכמובן - קידום אורגני באמצעות טקסטים ממוקדים. אחסון אתרים אופטימלי הוא תשתית חיונית להעלאת הניקוד של האתר מול מנועי חיפוש עולמיים ומול מנוע החיפוש המקומי ברשת המקומית - גוגל ישרל. במאמר זה תוכלו להרחיב את הידע שלכם בנושא הקשר שבין אחסון אתרים וקידום אתרים ותראו איך אתם יכולים לשדרג את ניקוד האתר באמצעות פתרונות חדשים לאחסון אתרי אינטרנט.

 

אחסון אתרים - כמה שיותר נפח ככה יותר טוב:

כבר הזכרנו בקצרה את הנושא שכולם כן מודעים אליו והוא כמובן קידום אתרים אורגני היינו קידום אתרים באמצעות טקסט ובכן - בכדי שתוכלו לקדם את האתר באמצעות כמה שיותר טקסטים HTML ממוקדים המציעים דפי מידע כגון: כתבות, מאמרים, מבזקים, ראיונות ועוד, כך אתם זקוקים ליותר דפים. דפי אינטרנט, בעיקר כשהם מלווים בתמונות, מצגות, סרטוני וידיאו, קבצי שמע ואנימציה, תופסים נפח ולכן דמי האחסון גבוהים יותר אבל - שימו לב: שוו לכם לשלם יותר תמורת אחסון אתרים ליום בתנאי שתוכלו להוסיף תכנים עדכניים ללא הגבלה ובעיקר - שתוכלו להוסיף תכנים חדשים מבלי להורידחומר ישן. ארכיון הוא נכס לקידום אתרים. ככל שיש יותר מידע מצטבר, כך יש יותר סיכוי שמנוע החיפוש ימצא התאמה בין מילות חיפוש שלקוחות מקישים לבין חומר ישן כחדש הנמצא אצלכם באתר. אחסון אתרים ללאהגבלה הוא ערבון לקידום אתרים אורגני מוצלח.


אחסון אתרים - ללא הגבלת מספר הגולשים:

כמובן שאתם בונים אתר, משקיעים כסף בבנייתו, עיצובו, הפקת תכני אינטרנט, אחסון אתרים ועוד וכל זאת רק בכדי שהאתר יהיה חשוף בפני כמה שיותר גולשים. לכן, כאשר מאחסנים אתר בחברת אחסון אתרים תמורת שני דולרים ליום! או משהו מגוכח כזה, ויש הגבלה של מספרהגולשים באתר, המגבלות הטכניות של השרת ותנאי אחסון אתרים בעצם מונעים מהאתר לממש את התכלית שלשמה הוא הוקם - לשרת כמה שיותר גולשים. פרט לכך שגולשים לא יוכלו להכנס גם אם ירצו, מנוע החיפוש מעניק ניקוד גבוה יותר לאתרים הנהנים מתנועה ערה של גולשים ולכן אתם תאבדו נקודות בשל מגבלות האחסון.


אחסון אתרים - אחסון אתר על גבי שרת המחובר לרשת המתאימה, כבסיס לקידומו ברשת:

יש קשר בין השרת אליו מאוחסן האתר לבין הקידום שלו ברשת. כאשר רוצים לקדם אתר ברשת המקומית, היינו אתרשכתוב בעברית, מסתיים בסיומת המקומית של אתרים ישראליים IL.CO - אחסון אתרים על גבי שרתים של חברות מקומיות יבטיח לאתר עדיפות על פני אתרים המאוחסנים על גבי שרתים המחוברים לרשתות הזרות ולהיפך. יש קשר בין השרת לרשת וזה משפיע על דירוג האתר במנוע החיפוש.