קורס קידום אתרים

   


קורס קידום אתרים

 

קורס קידום אתרים הוא המסלול הרשמי אל המקצועי הנחשק ביותר או לפחות אחד ה"חמים" בעולם האינטרנט של היום - לתחום של קידום אתרים. בשל הצורך שנולד בשוק בקידום אתרים מוסמכים, אשר יוכלו לנהל את הפרויקטים של קידום אתרים עבור האתרים הרבים המתווספים לרשת האינטרנט על בסיס יומי! נולד הרעיון של קורס קידום אתרים.


מה ההיקף של קורס קידום אתרים ולמי הוא מיועד?

קורס קידום אתרים מתקיים במתכונת של כמה חודשים (בסביבות ארבע עד שישה חודשים) במסלולי בוקר או ערב לסירוגין, לרוב פעמיים בשבוע או לחילופין - יום לימודים אחד מרוכז. קורס קידום אתרים מיועד להקנות מקצוע לאנשים אשר שואפים לעבוד בעולם האינטרנט ובפרט לכל אלו ששואפים להיות מקדמי אתרים מקצועיים. תנאי הקבלה של קורס קידום אתרים אינם קשים שכן קורס קידום אתרים הוא לא הגוף שמסנן אלא זה שמכשיר את בוגריו לעבודה. מי שיקבע למי יש סיכוי טוב יותר מאחרים זה השוק עצמו. לא צריכים ציונים גבוהים ובוודאי שלא צריך ציון פסיכומטרי גבוה בכדי להתקבל למסלול של קורס קידום אתרים. מומלץ להגיע לתוכנית של קורס קידום אתרים כמובן עם ידע בסיסי במחשבים והרבה ידע והבנה באינטרנט בפרט אבל את כל היתר אתם כבר תלמדו במהלך הקורס - צעד אחר צעד.


מה כוללת תכנית הלימודים של קורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים מיועד כאמור לאנשים שרק כעת השתחררו מהצבא לצד אנשים שסיימו תארים אקדמים ו/או הגיעו כבר מתוך שוק העבודה לכן מצד אחד שמים דגש על כל נושא ואספקט אך מצד שני הקצב הוא מטורף! יש המון חומר להעביר במסגרת כמה חודשים בודדים של קורס קידום אתרים. מסלול הלימודים בקורס קידום אתרים כולל לימודים עיוניים, בעיקר בתחילת הקורס ולאחר מכן מעבר ללימודים מעשיים, תרגול בשיעורים ותרגול מחוץ לשעות הלימודים. קורס קידום אתרים נועד להכשיר את בוגריו לעבודה מעשית מיד עם סיומו ולכן יש דגש על עבודה עצמית ועל ביצוע משימות בלחץ של זמן. המכונת הנוקשה של קורס קידום אתרים, המשלב לימודים מאסיביים של חומרים עיוניים יחד עם תרגול מעשי תוך שימוש בכל הכלים, השיטות, הידע וכן באמצעות דרכים מקוריות ויצירתיות אותן התלמידים מפתחים לאורך הקורס, כל אלו מבטיחים לתלמידים התחלת עבודה מהירה יש עם סיום הקורס בעולם האינטרנט.


קורס קידום אתרים - איך הוא יכול לשדרג אותך בעולם האינטרנט של ימינו?

יש כיום כל כך הרבה משרות פנויות בתחום של קידום אתרים - רק תכנסו ללוח מודעות דרושים באתרי אינטרנט או במודעות דרושים בעיתונים, תראו כמה משרות קיימות. בפני מי שמסיים קורס קידום אתרים יש אפשרות מיידית של השתלבות בחברת קידום אתרים מקצועית, כמנהל תיקי לקוחות של בעלי אתרים או כמקדם אתרים מוסמך ישירות בחברה המפעילה אתר או פורטלים. כמו כן, לאחר קורס קידום אתרים, כאשר הבוגרים יוצאים עם תעודות הסמכה וניסיון מעשי פרקטי, הם יכולים להתחיל לעבוד כעצמאים ואף לפתוח חברה לקידום אתרים בעצמם.